18 października 2021

Oświadczenie

Brzeg 19.10.2020

 

W związku z rosnącą liczbą potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem COVID-19, w porozumieniu  ze współorganizatorami, partnerami i mecenasami XXII Konfrontacji Literackich „Syfon” Brzeg 2020 zarząd K.I.T. „Stowarzyszenie Żywych Poetów” podjął dziś decyzję o odwołaniu imprez przewidzianych w  Brzegu w dniach 23 i 24 października 2020 roku.

 

Wyrażamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem publiczności, mecenasów, partnerów, zaproszonych gości i artystów. Nie była ona dla nas łatwa. Ponieśliśmy już część kosztów organizacji imprezy. Poświęciliśmy też w ostatnich miesiącach wiele energii i czasu na przygotowanie tej edycji „Syfonu”. Niestety, w związku z coraz gorszą sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju, nie jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom naszej imprezy stuprocentowego bezpieczeństwa – te zaś jest dla nas zawsze sprawą absolutnie nadrzędną.

 

Dziękujemy wszystkim na dotychczasowe wsparcie. Do zobaczenia na kolejnych imprezach literackich. Mamy nadzieję, że te odbywać się będą w normalnych warunkach i dobrej atmosferze, do której przywykliśmy przez lata naszej działalności.

 

Z poważaniem

Zarząd K.I.T. „Stowarzyszenie Żywych Poetów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RODO

Przeglądając treści na tej stronie akceptujesz politykę prywatności.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook